Dhomat sipas orës

Duke kërkuar të marrësh me qira një dhomë për përdorim ditor për një takim romantik?

dhoma ditore përdorimi - dhoma në orë - takime romantike

Secret Rooms është një platformë prenotimi online për me qira me gjysmë orari të dhomave luksoze në Holandë dhe Belgjikë.

Ata kanë qenë aktivë që nga gushti 2016 dhe janë rritur brenda një viti në udhëheqësin e tregut.

Ne punojmë së bashku me hotelet, Bed & Breakfast dhe kompanitë private të qirasë.

Klientët tanë janë njerëz që, për arsye të ndryshme, duhet të rezervojnë një vend për disa orë.

Përdorimi i ditës së hotelit për çifte

Përdorimi i ditës së hotelit për çifte

Kjo mund të jetë njerëz që kanë një marrëdhënie, por edhe të rriturit e rinj që nuk mund të shkojnë në mjedisin e tyre.

Shumë rezerva bëhen edhe nga rrethanat fetare dhe nga njerëzit e vetëm me fëmijë në shtëpi.

Dhomat sekrete po rriten me shpejtësi dhe presin të përpunojnë rreth 100,000 rezerva në vitin 2019.

Dhoma me qira në orë!

Gjeni hotelin tuaj të veçantë (ajror) B & B, dhomë hoteli me xhakuzi ose sauna private me pishinë

TIP:

Përdorni  Pa pagesë Google Translator Tool  për të përkthyer faqen e internetit në gjuhën tuaj të preferuar, por ata gjithashtu flasin anglisht!

Cili është dallimi me një vend të prenotimit të hoteleve popullore si Booking.com?

 

Secretrooms.nl ka avantazhe unike për njerëzit që kërkojnë një dhomë për disa orë: ·

  • Liria e garantuar dhe privatësia
  • Një gamë e gjerë zgjedhjesh përreth Holandës dhe Belgjikës
  • Aktiv në të gjitha segmentet e çmimeve
  • Opsioni i vetëm i pagesës në cash
  • Llojet e ndryshme të vendndodhjeve, të tilla si: B & B, hotele luksoze apo vende ekskluzive private të Wellness

Përdorimi i ditës së hotelit për çifte


Duke kërkuar për një hotel apo strehim kudo në Holandë ose Belgjikë?

Provoni popullor website hotelroom prenotim Hotel ose të ketë një vështrim në faqen tonë Hotele dhe gjëra për të bërë në Amsterdam dhe pjesa tjetër e Holandës >>

Hotelet e Dashurisë dhe Rendez-Vous Hotels

Hotelet e Dashurisë dhe Rendez-Vous janë shumë të njohura në vendet rreth nesh, por në Holandë vështirë se mund t’i gjeni. Na vjen keq për këtë!

Pyetja jepet me siguri nga më shumë se një milion regjistrime në faqet si Dashuria e Dytë , Flirti i Sekret , Naughty Dating , Data C , Rich Meet Beautiful , victoria milan dhe shumë të tjerë.

Këto vende zakonisht janë më pak se pesë vjeç dhe tashmë janë shumë të njohura.

Sigurisht që ka shumë njerëz që takojnë të dashurin e tyre jashtë internetit.

Dhomat sekrete janë lider në tregun e orëve në ditë dhe në ditë në Holandë dhe Belgjikë

  • Kompani e re, e themeluar në 2016
  • Mbi 10.000 vizitorë aktivë çdo javë
  • Ne operojmë në mbi 70 qytete ose vende në të gjithë Holandën dhe Belgjikën
  •  Klientët tanë na kanë dhënë një vlerësim prej 9,5
  •  Pronarët tanë na kanë dhënë një vlerësim prej 9,6

Përdorimi i ditës së hotelit për çifte

Libri këtu diskret dhe fleksibël një dhomë hoteli për disa orë ose të vijnë dhe të gëzojnë një nga saunat tona romantike private.

Me qira një dhomë luksoze apo sauna romantike private në orë?

Në Dhomat Sekrete do të gjeni zgjedhjen më të madhe!

Diskrete
Ne trajtojmë të dhënat tuaja diskretisht. Ne nuk i ndajmë informacionet tuaja. Kurrë. Për askënd.

Fleksibël
Vetëm merrni me qira një dhomë në qoftë se ju ndjeheni si kjo. Ndoshta për një natë, ndoshta për disa orë. Vetëm atë që dëshiron.

Sigurtë
Sekreti juaj është i sigurt me ne. Nuk ka deklarata të dyshimta në kartelën tuaj të kreditit. Asnjë mesazh tekst i papritur, e-mail ose më keq: mail.

Aventureske
Një aferë ka përparësitë e saj. Ne e dimë këtë. Dhe ne e kuptojmë nga përvoja juaj atë që dëshiron.

Ju nuk keni ende një partner?

Shikoni këto vende, sidomos për një aventurë dhe takime emocionuese, apo edhe një takim vetëm për seks.

Ju mund të regjistroheni falas dhe tashmë kërkoni rreth.

SUGJERIM:
Përdorni funksionin e bisedës dhe ndoshta takoni dikë me sonte!

1. 
Falas Regjistrim Falas Regjistrim >>

 

2. Regjistrimi i Dashurisë së Dytë 
>>

 

3. Mrekullueshëm Dating 
Regjistrimi falas >>

 

4. C-Data 
Regjistrimi falas >>

 

5. victoria milan Holland 
Regjistrim falas >>

 

6. RichMeetBeautiful 
Regjistrohu falas >>

 

7. parship Dating Gay 
Regjistrohu Falas >>

 

Ose përdorni faqen tonë të dobishëm të krahasimit të faqes për të gjetur të dashurën ose të dashurin tuaj të ri


 

 


Rreth dhomave sekrete

A po mashtroni me sekretaren?

A keni ndonjë lidhje me mësuesin tuaj të tenisit?

Apo u bie në dashuri me të afërmin e martuar?

Pastaj ju doni të jeni së bashku për nja dy orë. I qetë, i lumtur dhe pa rreziqe. Në një vend të këndshëm. Vetëm dy prej jush.

Ne e kuptojmë këtë dhe kjo është arsyeja pse ka Dhoma Sekrete .

Ne ju ndihmojmë të bëni kujtime të bukura. Ose vetëm të kesh marrëdhënie seksuale, edhe ju japim atë.

Si mund të gjesh një vend ku mund të përjetosh shpejt dhe në mënyrë të sigurt një aventurë intime? 
Është mjaft e vështirë për të gjetur një dhomë të përshtatshme për këtë.

Ne e dimë se nga përvoja jonë dhe kjo është se si u krijua ideja për dhomat sekrete.

Frans Kragten dhe arsyeja pse ai themeloi dhoma sekrete

Herën e parë që e kam takuar, kam kontrolluar internetin për hotelet e dashurisë dhe Rendez-Vous Hotels në Holandë. Ata praktikisht nuk ekzistonin.

Pastaj thirra disa hotele duke pyetur nëse mund të bëja një dhomë për disa orë në orën 10 të mëngjesit, kjo nuk ishte e mundur.

Unë kisha për të kontrolluar në 3pm dhe libër për një ditë të tërë dhe natën. Përfundimisht gjeta një sauna të këndshme private, e cila plotësoi plotësisht pritjet!

Qëllimi i dhomave sekrete

Pyetja është atje dhe zgjidhja është këtu.

Qëllimi i dhomave sekrete është që t’u japë njerëzve që kërkojnë një aventurë më të lehtë dhe më të shpejtë një hapësirë ​​të këndshme.

Përmes përvojës sonë, ne e dimë se çështje të tilla si diskrecioni, fleksibiliteti, siguria dhe aventura janë shumë të rëndësishme.

Të gjitha këto vlera thelbësore janë me rëndësi të madhe në Dhomat Sekrete.

Renters tona dhomë janë gjithashtu të vetëdijshëm për vlerat tona thelbësore dhe janë të trajnuar rregullisht për të siguruar këtë.

Në këtë mënyrë përvoja juaj në dhomën tuaj sekrete është gjithmonë e bukur dhe e sigurt!

Vlerat tona kryesore

i veçantë

Është e qartë se dhomat sekrete merren me të dhënat tuaja personale shumë diskrete, veçanërisht për shkak të “sekreteve”.

Detajet që futni kërkohen vetëm për vetë rezervimin.

Pasi të keni përdorur një dhomë sekrete, të dhënat fshihen menjëherë.

Jo vetëm ne, por edhe qiramarrësit e dhomave janë të trajnuar për të trajtuar rezervimin diskrete dhe për të garantuar privatësinë tuaj. Në këtë mënyrë sekreti juaj është trajtuar krejtësisht në mënyrë diskrete.

Sigurtë
Sekreti juaj është plotësisht i sigurt me ne. Siguria, kjo është ajo që Dhomat Sekrete ju garantojnë.

Nuk ka asgjë më të keqe se sa marrja e mesazheve, e-maileve ose mesazheve tekst me fushatat reklamuese nga një platformë ku mund të rezervoni një dhomë për të përjetuar një aventurë.

Ne as që e bëjmë. Kurrë. Shansi që ju jeni kapur është shumë i madh dhe sigurisht që nuk duhet ta kemi këtë.

Liria e gjykimit është gjithashtu shumë e rëndësishme për veten tonë: është themeli i organizatës sonë.

Nëse nuk e kemi rregulluar siç duhet, nuk kemi të drejtë të ekzistojmë. Renters tona dhomë të bëjë gjithçka për të siguruar privatësinë tuaj. Ato trajnohen dhe kontrollohen shpesh.

Me mundësitë tona të pagesave të zgjuara mund të paguani në mënyrë të sigurtë.

Nëse doni të paguani nëpërmjet Ideal, Creditcard, Paypal ose të holla, ne sigurohemi që është e sigurt.

Për shembull, kurrë nuk do të ketë “dhoma të fshehta” në deklaratën tuaj.

Ne përdorim kartën tuaj të kreditit si garanci nëse vendos të paguash para në vend. Nëse keni paguar, detajet e kartës suaj të kredisë do të fshihen dhe askush nuk do ta shohë këtë!

Dëshironi të dini më shumë për mënyrën se si merreni me pagesën tuaj, për shembull?

Dhomat fleksibile sekrete kuptojnë se fleksibiliteti është shumë i rëndësishëm, sepse ‘aventurat’ nuk janë gjithmonë të planifikuara kur del se doni më shumë se vetëm një filxhan kafe.

Ju vetëm ndjeheni si tani dhe ju preferoni të shtriheni midis fletëve në orët e ardhshme.

Shpesh është e vështirë për të gjetur shpejt një dhomë në atë moment. Sepse shumica e vendeve të rezervimit nuk janë mjaft fleksibël.

Në Dhomat Sekrete, fleksibiliteti është shumë i rëndësishëm.

Ne kemi dhoma për disa orë dhe ata janë menjëherë në dispozicion. Ju nuk duhet të rezervoni një qëndrim gjatë natës ose të prisni me kontroll deri në orën 15:00

Për shkak të disponueshmërisë së drejtpërdrejtë, paguajnë vetëm për periudhën në të cilën ju përdorni dhomën dhe kontrollin fleksibël dhe check-out, dhoma sekrete gjithmonë kanë zgjidhjen që i përshtatet nevojave tuaja.

Adventurous
Cheating nuk është vetëm emocionuese dhe e shijshme, por edhe aventureske.

Ne e kuptojmë këtë përvojë shumë mirë dhe ne do të bëjmë gjithçka për ta bërë më të mirë përvojën në dhomën tuaj sekrete.

Prandaj nuk kemi vetëm dhoma të bukura me një shtrat dhe një banjë, por edhe vende dhe vende të tjera emocionuese dhe romantike.

Ju mund, për shembull, të zgjedhni një sauna private ose një dhomë hoteli me një xhakuzi, një suitë ose një vend veçanërisht emocionues.

Në kategorinë Speciale ju do të gjeni edhe më shumë përvoja unike.

Më tregoni, sa njerëz mund të thonë se kanë qenë në një aventurë në një vinç të konvertuar? Është gjithashtu surprizë e fundit për partnerin tuaj!

Ku gjenden dhomat?

Holland:

Drenthe

Hollanda e Veriut

Friesland

Gelderland

Groningen

Limburg

Brabant i Veriut

Utrecht

Zeeland

Holandë Jugore

Overijssel

Flevoland

Belgjikë:

Flanders Perëndimore

Flanders Lindore

Antwerp Limburg

Flemisht Brabant

Brabant Walloon

Hainaut

kurdisje

Luksemburg

emrat

Përdorimi i ditës së hotelit për çifte

Pyetje të shpeshta rreth dhomave sekrete

A janë dhomat sekrete vetëm për punët? 
Jo, nëse doni të jeni intime me partnerin tuaj në një vend të bukur të veçantë ose dëshironi të përdorni një nga paketat, atëherë sigurisht që mundeni.

Edhe çiftet që sapo njihen me njëri-tjetrin dhe vizitorët privatë privatë rregullisht rezervojnë një dhomë sekrete.

A mund të librit edhe nëse nuk jam 18 vjeç? 
Gjithmonë ka një moshë minimale 18 vjeç për të gjithë mysafirët. Në rast dyshimi, identifikimi gjithmonë mund të kërkohet. Nëse nuk keni një dëshmi të identitetit me ju, ose nuk jeni 18 vjeç ose më i vjetër, juve mund të refuzohet qasja dhe ju duhet të paguani shumën e plotë.

A janë kritikat e drejta dhe reale? 
Për të siguruar cilësinë dhe ndershmërinë e rishikimeve, ne punojmë së bashku me Kiyoh, një organizatë e pavarur rishikimi.

Pse nuk mund t’i shoh adresat? 
Ju do të merrni detajet e adresës së lokacionit sapo të jetë bërë një pagesë ose garanci për pagesën e parave të gatshme. Ne e bëjmë këtë në mënyrë që të garantojmë privatësinë e vendndodhjes për mysafirët dhe qiradhënësit. Lokacioni është gjithmonë brenda një rrezeje prej 10 km nga vendi i përmendur.

Si funksionon rezervimi? 
1. Ju keni një dhomë të mirë sekrete dhe klikoni në shpallje

2. Klikoni në rendin e ditës dhe zgjidhni datën në dispozicion dhe kohën e dëshiruar

3. Plotësoni të dhënat tuaja dhe nëse keni preferencë për SMS ose mail contac

4. Disponueshmëria kontrollohet përsëri tek qiradhënësi

5. Nëse çdo gjë pajtohet, do të merrni një konfirmim me detaje të adresës

6. Nëse për ndonjë arsye nuk është e mundur ju do të ofrohen alternativa

7. Nëse jeni dakord me këtë atëherë natyrisht çmimi i dhomës së alternativës

8. Kur Nëse nuk dëshironi një alternativë, të dhënat tuaja do të fshihen dhe çdo pagesë do të kthehet siç duhet.

A mund të paguaj edhe me para në dorë?

Si funksionon pagesa në para në Dhomat Sekrete? 
Pagesa me para në dorë është e mundur vetëm nëse na përkrahni përkohësisht një kopje të ID tuaj të vlefshëm.

Kur të rezervoni, zgjedhni të holla dhe pastaj mund të ngarkoni ose të merrni një fotografi të dokumentit tuaj ID. Menjëherë pas pagesës në të holla, informacioni i dhënë është hequr tërësisht nga sistemet tona. Çertifikata ID përdoret vetëm si siguri për rezervimin.

A janë të dhënat dhe të dhënat e mia personale të sigurta? 
Ne jemi jashtëzakonisht të matur dhe mbajmë vetëm të dhënat që nevojiten vërtet. Të dhënat ruhen përkohësisht në sigurinë tonë digjitale. Ato hiqen në kohën kur rezervimi është përfunduar.

Çfarë mund të ngarkoj si kartë identiteti? 
Si garanci mund të pranojmë pasaportat holandeze, belge dhe gjermane, patentë shoferi dhe karta identiteti. Për fat të keq, nuk pranohen dëshmi të identitetit nga vendet e tjera ose lejet e qëndrimit për një periudhë të caktuar dhe të pacaktuar

Pse kërkohet një kopje e letërnjoftimit nëse dëshiroj të paguaj në para? 
Pronarët tanë kanë ditën dhe kohën e rezervuar për ju! Nëse nuk shfaqesh, ata nuk kanë të ardhura. pa këtë garanci nuk mund të gjejmë pronarët që duan të ofrojnë dhoma në bazë të pagesës së parave të gatshme.

Pse duhet të ngarkoj një kopje të një dokumenti të identitetit? 
Ne e kuptojmë se sigurimi i të dhënave mund të jetë i vështirë, ju nuk zgjedhni për pagesën e parave të gatshme për asgjë.

Kjo është arsyeja pse ne ju siguroj se informacioni i dhënë nga ju do të trajtohet me shumë diskrete.

Ato përdoren vetëm në rast se nuk paguani ose nuk shfaqen në ditën dhe kohën e dakorduar.

Nëse është kështu, së pari ju kontaktojmë disa herë për të diskutuar se si mund ta zgjidhim situatën me kujdes. Nëse nuk doni të punoni me këtë apo nuk përgjigjeni, ne jemi të detyruar ta zgjidhim situatën përmes një organizate mbledhjeje.

Rezervime, konfirmoni dhe adresoni detaje
Kur do të marr konfirmimin e rezervimit tim? 
Pasi të jetë rënë dakord mënyra e pagesës, qiradhënësi merr një kërkesë për pranimin e rezervimit. Kur qiradhënësi e miraton rezervimin, ju do të merrni konfirmimin përfshirë detajet e adresës.

Kur do të marr adresën? 
Nëse rezervimi është marrë në mënyrë të mirë, do të merrni një SMS ose e-mail. Këtu nuk ka detaje të adresave sepse pronari duhet së pari të pranojë rezervimin. Kjo zakonisht merr disa orë. Në rezerva urgjente, ne gjithmonë kontaktoni pronarin me telefon për të dërguar konfirmimin sa më shpejt të jetë e mundur!

Çfarë ndodh nëse dhoma nuk është e disponueshme, por unë kam paguar? 
Në atë rast ju do të merrni një alternativë nga ne. Nëse alternativa është e mirë dhe shpenzimet ju duhet të paguani ekstra. Nëse alternativa kushton më pak, do të ktheheni një shumë. Nëse alternativa nuk është e drejtë, ju do të ktheheni shumën e plotë menjëherë.

Mund ta kaloj natën në një dhomë sekrete? 
Mbetjet e natës shfaqen gjithmonë si një bllok kohor fiks në vend, me kohën e check-in, kohën e check-out dhe çmimin për atë datë. Do ta shihni këtë kur klikoni në kalendarin në faqen e dhomës dhe përzgjidhni një datë. A nuk ka bllok qëndrimi gjatë natës në ditën e dëshiruar? Pastaj për fat të keq kjo tashmë është rezervuar.

Si mund ta shoh nëse një dhomë është në dispozicion? 
Nëse keni gjetur një dhomë të mirë sekrete ju do të arrini në të ashtuquajturën faqen e dhomës. Këtu do të gjeni të gjitha informatat dhe fotografitë e lokacionit së bashku me disponueshmërinë dhe çmimin. Nëse klikoni në shiritin e kuq me kalendarin mund të zgjidhni një datë. Datat janë të shënuara në tre ngjyra: E gjelbër është ende e disponueshme gjatë gjithë ditës, Verdha është pjesërisht e disponueshme dhe Kuq nuk është më në dispozicion

Mund të rezervoj për më shumë se 2 persona? 
Ju mund të qëndroni me më shumë se 2 persona nëse kjo ofrohet në paketa. Disa pronarë preferojnë këtë jo ose lokacioni nuk është i përshtatshëm për të. Kjo është arsyeja pse paketat nuk ofrohen. Paketat mund t’i gjeni në pjesën e poshtme të faqes së dhomës.

Si mund të bëj një rezervë pak kohë më parë? 
Minutat e fundit janë specialiteti ynë, por na duhet të paktën një orë për të përpunuar rezervimet. Në disa lokacione më të gjatë në varësi të disponueshmërisë dhe kohës së përgjigjes së qiradhënësit. Agjenda jonë e mençur e merr parasysh këtë, kështu që ju vetëm merrni për të parë se cilat kohë janë ende në dispozicion.

Mund ta kaloj natën në një dhomë sekrete? 
Po, është e mundur të qëndroni gjatë natës nëse akomodimi ofron këtë në një marrëveshje. Kjo mund të ndryshojë për strehim.

Si funksionon rezervimi? 
Ju mund të gjeni një dhomë të këndshme dhe të rezervoni 
Ju paguani për dhomën ose jepni një kopje të letërnjoftimit nëse keni zgjedhur për para të gatshme 
Disponueshmëria kontrollohet përsëri tek qiradhënësi 
Nëse gjithçka është rënë dakord, do të merrni një konfirmim me detaje të adresës 
Nëse për për çfarëdo arsye nuk është e mundur ju do të merrni një alternativë nga Dhomat Sekrete 
Nëse jeni dakord me këtë, atëherë natyrisht çmimi i dhomës së alternativës 
Nëse nuk pajtoheni me alternativën, ju do të merrni një rimbursim të plotë dhe të dhënat tuaja do të fshihen

Ndrysho ose ndrysho rezervë
Mund ta ndryshoj rezervimin në një datë tjetër? 
Është e mundur që rezervimi të ndryshohet në një datë tjetër, kjo mund të bëhet vetëm deri në 48 orë para check-in. Për çdo herë që ndryshoni, ju do të paguani € 15, – për shpenzimet e ndërrimit që mund të paguani në para në vend. Nëse dëshironi ta ndryshoni rezervimin, na duhet menjëherë një datë e re, përndryshe nuk mund ta përpunojmë rivlerësimin.

Mund ta ndryshoj rezervimin dhe aranzhimet pas konfirmimit? 
Është e mundur të ndryshohet rezervimi. Për shembull, mund të rezervoni një aranzhim ose të largoheni nga rezerva. Natyrisht që nuk paguhen kostot e shërbimit për këtë. Nuk është e mundur të shkurtohet kohëzgjatja e qëndrimit. Marrëveshjet nuk mund të anulohen nëse kanë ndodhur tashmë kostot.

Anulo dhe nuk shfaqet
Çfarë ndodh nëse nuk po shfaqem? 
Me një të ashtuquajtur ‘mos-shfaqje’ ju nuk do të merrni paratë që tashmë janë paguar dhe në rastin e zgjedhjes për pagesa në para në dorë shuma e plotë do të kërkohet. Ne ju ofrojmë mundësinë për të paguar pagesën diskrete. Në rast mospagimi, mund të fillojë një procedurë e mbledhjes kundër jush. Pajtoheni me këtë duke rënë dakord me termat dhe kushtet.

Cilat janë kushtet e anulimit? 
Nëse dëshironi të anuloni, përfshihen shpenzimet, varësisht nga kur anuloni. deri në 14 ditë para check-in = 25% + shpenzimet e mundshme të shërbimit 13 ditë në 48 orë kontroll në = 50% + shpenzimet e mundshme të shërbimit Brenda 48 orëve të check-in = 100% Ne shpesh këshillojmë që të kalojmë rezervimin në një datë tjetër . Kjo është shpesh më e favorshme pasi këtu vetëm € 15, – akuzohet për kostot e ndërrimit. Për më shumë informacion shikoni FAQ Ndryshimi ose rivendosja e rezervimeve

Si funksionon skema e anulimit me pagesën në internet? 
Në rast të një anulimi në internet të paguar në internet, ne sigurohemi që, nëse është e aplikueshme, shuma e mbetur kthehet në llogarinë kundër nëpërmjet të njëjtit metodë pagese. Këtu do të merrni një konfirmim me postë ose SMS dhe pastaj do të prisni që të jeni në llogarinë tuaj brenda 2 ditëve të punës.

Si funksionon skema e anulimit me pagesën e parave të gatshme? 
Në rast të anulimit të një rezervimi që do të paguhej me para në dorë, do të merrni një kërkesë pagese për të paguar kostot e anulimit në përputhje me kushtet ose për të paguar në para në vend. Nëse nuk paguani pas 1 jave ose nuk dëgjoni nga ju, do të merrni një kërkesë të dytë pagese. Nëse nuk marrim përgjigje pas 15 ditëve ligjore këtu, ne jemi të detyruar ta transferojmë situatën në një organizatë për mbledhjen e borxheve. Këto punë më pak janë diskrete dhe ka kosto shtesë që janë mbuluar plotësisht nga qiramarrësi. Sigurisht që bëjmë gjithçka që mundemi për ta zgjidhur atë me kujdes.

Pagesat në internet
Çfarë mënyrash të pagesës mund të paguaj në internet? 
Ju mund të paguani me lehtësi nëpërmjet dhomave sekrete nëpërmjet iDeal, Visa, Mastercard, PayPal dhe Bancontact. iDeal është i lirë, për metodat e tjera të pagesës 4.50 € të kostove të transaksionit paguhen në krye të tarifës së dhomës.

Nuk mund të gjurmoj deklaratat e mia? 
Ne bëjmë maksimumin për të bërë pagesën në mënyrë anonime sa të jetë e mundur. Nuk do të shkruhet me shkronja të forta: ‘Zhvlerësimi i dhomave sekrete’, por fondet e fondeve të palës së tretë … në lidhje me … të cilat nuk mund të ndiqen në Dhomat Sekrete.

Si i garantojnë sekretet e fshehta anonimitetin tim? 
A nuk e zbulon partneri apo mjedisi? 
Ne nuk mund të japim një garanci 100%, por bëjmë çmos për të minimizuar mundësitë për këtë. Kështu që ju mund të zgjidhni nëse ju dërgojmë konfirmimin e rezervimit nëpërmjet SMS-it ose email-it.

A janë qiradhënësit të besueshëm? 
Ne i vizitojmë të gjitha vendet tona personalisht dhe punojmë së bashku vetëm nëse ka mjaft intimitet, profesionalizëm dhe besim tek qiradhënësi. Procedurat tona janë zhvilluar në një mënyrë të tillë që check-in të shkojë pa probleme dhe shpejt. Përveç kësaj, ne nuk i dërgojmë të dhënat palëve të treta, të cilët janë të sigurt me ne.

Çfarë ndodh me të dhënat e mia të tjera? 
Ne vetëm kërkojmë për të dhënat që ne me të vërtetë nevojë dhe të dhënat tuaja do të largohen menjëherë nga sistemet tona sapo rezerva të jetë përfunduar. Vetëm emri dhe mënyra e zgjedhur e komunikimit (SMS ose email) do të përcillet tek qiradhënësi, më tej gjithçka do të kalojë përmes nesh.

A janë të dhënat e mia të sigurta? 
Ne nuk ruajmë informacion personal dhe nuk kemi sisteme shumë të mira sigurie për të mbrojtur të dhënat tuaja gjatë dhe pas procesit të rezervimit.

A nuk marr reklama apo oferta? 
Dhomat sekrete nuk dërgojnë reklama përmes postës, SMS ose në një adresë të shtëpisë. Anonimiteti juaj mbetet i garantuar!

A funksionojnë Dhomat Sekrete me Cookies? 
Ne i përdorim Cookies sa më pak të jetë e mundur dhe i heqim ato rregullisht. Ne gjithmonë rekomandojmë që të fshini rregullisht Cookies tuaj.

Si funksionon sistemi i rishikimit? 
Si i mbledhni kritikat? 
Kur rezervoni, mund të tregoni në faqen e të dhënave nëse dëshironi të plotësoni një rishikim. Këtu do të merrni një mesazh me e-mail ose SMS nëse rezervimi është përfunduar me sukses. Ju mund ta përfundoni shqyrtimin në më pak se 1 minutë dhe do të vendoseni në mënyrë anonime në vend, nëse dëshironi.

Si veproni me reagime? 
Natyrisht që ne marrim seriozisht të gjitha reagimet dhe ne shikojmë se si mund t’i përmirësojmë shërbimet tona në çdo kohë!

Përdorimi i ditës së hotelit për çifte


 

 


LEXONI ARTIKUJAT TONA POPULLORE